Musíš to přijmout...
Musíš odpustit...
Musíš se milovat taková jaká jsi... No jo, ale JAK?

Pusť si video a zjisti, jak ti může terapie zlepšit život:

Vím, jak ti je

Před lety jsem se cítila stejně.
Nesebevědomá holka s bincem a zmatkem v hlavě. Naštvaná sama na sebe, že ať udělám, co udělám, všechno dělám špatně. Proto jsem se jednoho dne rozhodla, že takhle to už se mnou nejde a něco zásadního se musí stát.

Nevěděla jsem sice co, ale rozhodnutí bylo silné. Díky tomu jsem sebrala odvahu (a posledních pár tisíc) a vyrazila na terapii, která byla vyhlášená svými výsledky. Po 4 hodinách jsem se cítila jak v Jiříkově vidění. ONO TO NA MĚ ZAFUNGOVALO! Najednou jsem se cítila jinak. Lehčí. Uvolněnější. Bylo mi jasné, že to je ono. Že jsem konečně našla funkční nástroj, který je jednoduchý a přitom úžasně logický a efektivní. Ponořila jsem se do studia sama sebe a hojení mých šrámů na duši. A zároveň jsem zjistila, jak obrovskou radost mi dělá stejně jednoduše pomáhat druhým.

Po letech intenzivního výcviku jsem se stala terapeutkou. Začala jsem propojovat všechny techniky, metody a hlavně vlastní zkušenosti do jednoho velkého celku. Esencí všech těchto zkušeností je unikátní program.

OSOBNÍ HLUBINNÁ TERAPIE

Co ti terapie přinese?

KE MĚ NEMUSÍŠ CHODIT ROKY, ABY SE TI ULEVILO

Osobní terapie je ideální když :

JAK POZNÁŠ, ŽE UŽ NA TO NESTAČÍŠ SAMA?

KDYŽ SE TI NEPŘÍJEMNÉ SITUACE DĚJÍ OPAKOVANĚ A ZHORŠUJÍ SE

A jaké kouzelné techniky k tvé transformaci použiju?

Ve svém vlastním terapeutickém přístupu využívám 8 let zkušeností s Metodou Ruš, techniky Uzdravení vnitřního dítěte a propojuju nejúčinnější terapeutické a koučovací techniky tak, aby přinesly co nejrychlejší výsledky. Každý klient má svůj jedinečný příběh a tak k němu i přistupuju.

Co všechno na terapii získáš?

Co říkají o spolupráci se mnou mé klientky?

Před terapií jsem na sebe vyvíjela pořád nějaký tlak, co vše musím zvládnout a jak žít. Cítila jsem se bezradná. Teď se cítím mnohem silnější, sebevědomější a svobodnější.
Eva Třísková
Vychovatelka v DD
Předtím jsem se cítila taková nijaká, bez radosti, bez těšení se na nový den, taková rozplizlá. A přitom jsem neměla zjevný důvod být smutná nebo v depresi. Těsně po terapii jsem se cítila hodně unaveně, vycucnutě, ale klidně, spokojeně. A od té doby se to hezky pomalu zlepšuje, už se mi i líp vstává, vzbudím se chvilku před budíkem, cítím v sobě větší klid a věci, lidi ani události mě tak nerozhazují 🙂
Pred prvou terapiou som sa cítila neocenená, nevedela som nájsť zmysel môjho života, aj keď mám dvoch krásnych synov...po terapii som mala iný pohľad na svet...Prestalo mi vadiť ,čo mi vadiť nemuselo a teraz si už viem sama upraviť moje myšlienky tak ,aby som bola v pohode. A to len jedinou otázkou:"vadí mi to a prečo mi to vadí? " a tak si to už viem sama vyriešiť.
Andrea Toth Martignago
Masérka a trenérka Mondioring
Rozdíl je v tom, ze jsem se zklidnila, používám daleko méně sprostých slov, mám pro chování lidi daleko více pochopeni a mám větší nadhled. Nesoudím, respektuji. Před terapii jsem se cítila jako myš v kolečku, teď jsem tichý pozorovatel.
Jana
Jsem vděčná, ze jsem si Tě našla. Cítím se - možná zvláštní přirovnání - jak vydlabaná dýně, zbavená všeho, co má jít pryč a teď svítící. Děkuju Peti, chce se mi brečet, ale s úsměvem!
Jana K.

Na co se můžeš těšit?

A proč si mě vybraly?

Nic nikomu netlačíš! Jsi opravdová. Věřím Ti každé slovo. Mluvíš pro mě jednoduše a srozumitelně. Dáváš jednoduché a účinné rady!
Eva
Vyberám si na základe intuície, cítila som spriaznenosť duší. Tvoju terapiu odporučam prakticky všetkým, pretože všetci máme rôzna životné situácie, ktoré neprijímame. A hlavne tým, ktorí tvrdia, že vzťah s rodičmi majú v poriadku, len v živote, vo vzťahoch a v práci nie sú spokojní.
Vierka Varšová
Numeropsychosomatička
Hledala jsem někoho, kdo bude přesně vědět čím si procházím, ale zároveň už je o krok dál a pomůže mi se dostat, tam kam potřebuji.
Verča K.

Vaše časté dotazy:

Beru antidepresiva – bude mi to fungovat?

Jestliže jsi pod dlouhodobou medikací, je třeba probrat tvůj stav a rozhodnutí jít na terapii se svým lékařem. Moje terapie fungují výborně na základě zkoumání nepříjemných pocitů. Pokud cítíš, že ti léky tvoje pocity výrazně tlumí, terapie by nemusela být účinná.

Já si ale na nic z dětství nepamatuju.

To říká téměř každý. Není třeba si vybavit celý příběh – někdy stačí jen střípek nepříjemné vzpomínky na vyřešení velké události. Vezmu tě ,,za ruku’‘ a provedu tě. Stačí se uvolnit a na základě nepříjemných pocitů se minulost vybaví.

Je to dost peněz, co když mi to nepomůže?

Neříkám, že pomůžu úplně každému. Jsou okolnosti, které neovlivním. Proto na telefonické konzultaci před terapií zhodnotíme, jestli je pro tebe vhodná. 

JE TŘEBA SE ROZHODNOUT A UDĚLAT PRVNÍ KROK PODRŽÍM TĚ, ABYS NEUPADLA

"Život je krásný"

Tak proč se trápit, když nemusíme ?